BGT in het kort
De BAG heeft nauwe connecties met de het BGT beheer. Er liggen koppelingen en data moet overeenstemmen.

Uitvoering
Klassikale cursus
Duur
Halve dag
Industrieweg 14A Vught
Kan ook online
18 december 2023
Vught
€299,00 p.p.
» Dit ga je leren
» Voor wie
» Programma
» Uniek traject
» Dit ga je leren
Dit ga je leren
Tijdens deze halve dag cursus leer je waarvoor de BGT wordt bijgehouden, wat BGT en IMGeo objecten zijn en welke kenmerken daarvan worden vastgelegd. Ook leer je welke relaties er liggen met de BAG registratie. Het is een korte cursus die BAG en WOZ medewerkers meer inzicht geven in de BGT en daarmee een betere gesprekspartner zijn voor de BGT beheerders.
Je ontvangt altijd een bewijs van deelname na het volgen van een cursus.
De volgende onderwerpen komen aan bod
– De BGT en IMGEO objecten en de kenmerken
– De kwaliteit van de BGT in de transitie en beheerfase
– De relatie tussen BGT en BOR
– Hoe de BGT op orde wordt gehouden
» Voor wie
Voor wie?
– BAG beheerders/registrators
– WOZ beheerders/registrators
– Coördinatoren of leidinggevende die kort maar krachtig kennis willen maken met de BGT en geïnteresseerd zijn in de samenhang van de verschillende objectregistraties
Op basis van werkzaamheden
– Als jij je bezig houdt met het optimaliseren van bedrijfsprocessen
» Programma
Programma
– IMBGT attributen en objecten en hun kwaliteitseisen
– IMGeo
– Attributen en objecten
– Transitie-/beheerfase BGT
– Relatie BGT – BOR
– Kwaliteitsdashboard BGT
Volgens de ISO 9001 voorschriften vragen we alle deelnemers de cursus te evalueren zodat we constant onze cursussen kunnen blijven verbeteren.
» Uniek traject
Programma
BGT In het kort is een onderdeel van ons unieke traject. Lees hieronder meer over het unieke traject.
We merken dat er steeds meer vragen komen naar specifieke onderwerpen waarbij echt in details getreden wordt. Naar aanleiding van deze vragen hebben wij besloten om acht verdiepingsworkshops te ontwikkelen waarbij we dieper de materie in gaan.
We merken dat er steeds meer vragen komen naar specifieke onderwerpen waarbij echt in details getreden wordt. Naar aanleiding van deze vragen hebben wij besloten om acht verdiepingsworkshops te ontwikkelen waarbij we dieper de materie in gaan.
De acht verdiepingsworkshops
– Brondocumenten en mandatering
– Vergunningverlening nieuwbouw, verbouw, start en gereedmelding inclusief HNR
– Fotokartering nieuwbouw en sloop, verbouw en bouw gereed
– Terugmeldingen, huisnummeraanvragen en illegaliteit
– BAG kwaliteit/dasboard/ENSIA
– WOZ in het kort
– BAG – WOZ oppervlakteberekening
– BGT in het kort
Kosten: € 2.492,00 voor 8 workshops
€ 2999,00 voor E-Learning BAG Basis deel 1, BAG Toets en 8 workshops.
€ 2999,00 voor E-Learning BAG Basis deel 1, BAG Toets en 8 workshops.
Klik hier voor meer informatie en/of om jezelf in te schrijven voor ons unieke traject.